• 100% onafhankelijk
  • Gecertificeerd volgens NEN 8025
Totaalscore 9.2 /10 215 beoordelingen

Second Home Check werkt samen met Recravas

Wie een vakantiehuis wil kopen, moet over het algemeen heel wat uitzoeken. Soms is het hele aankoopproces zelfs complexer dan bij het kopen van een woonhuis. Hoe komt dat?

Rekening houden met park- of campingregels

Omdat de meeste vakantiehuizen op een vakantiepark staan, is het niet alleen van belang dat de vakantiewoning voldoet aan het wensenlijstje, maar ook het vakantiepark met zijn faciliteiten moet hierop aansluiten.

Ieder park of iedere camping heeft zo zijn eigen faciliteiten en regelgeving. Van welke faciliteiten mag de eigenaar van de accommodatie gebruik maken en wat kost dat? En met welke parkregels moet de vakantiehuiseigenaar rekening houden?

Volledig of gedeeltelijk verhuren

Wanneer het vakantiehuis als belegging wordt gekocht, dus als de vakantiehuiseigenaar zijn bezit gedeeltelijk of volledig wil verhuren, komen er opnieuw veel aandachtspunten op zijn of haar pad. En daar kun je behoorlijk druk mee zijn. Hoe bepaal je bijvoorbeeld een goede verhuurprijs?

Samen met dé aankoopmakelaar in recreatievastgoed

Voor mensen die wat hulp kunnen gebruiken bij de aankoop van een vakantiehuis en een besteedbaar budget hebben van tenminste € 50.000 kunnen terecht bij Recravas.

Recravas – dé aankoopmakelaar in recreatievastgoed – kan de potentiële koper heel wat uit handen nemen. Zo helpt Recravas bijvoorbeeld bij de woningselectie, de bezichtiging, de onderhandelingen tot en met het contract en de afhandeling van de koop.

Samenwerking op gebied van aankoopkeuringen

Recravas is ervan overtuigd dat bij iedere koop van een recreatiewoning een aankoopkeuring moet worden uitgevoerd. Alleen met het doen van een aankoopkeuring weet de koper pas echt wat hij of zij koopt. Als er tijdens de bouwkundige inspectie afwijkende testresultaten zijn, kan het maar zo zijn dat er gebreken zijn, waarvan ook de verkopende partij geen weet heeft. Omdat de koper met de aankoopkeuring weet wat hem of haar te wachten staat, ontstaat een helder uitgangspunt. Het is in ieder geval een heel ander vertrekpunt dan na de koop geconfronteerd worden met onverwachte hoge herstelkosten.

Second Home Check is trots op de samenwerking met Recravas. Recravas heeft Second Home Check gekozen als onafhankelijke partij voor het uitvoeren van de aankoopkeuringen. Onafhankelijk betekent dat wij niet vóór de verkoper en ook niet vóór de koper zijn.  Second Home Check werkt volledig autonoom.

Wat houdt de aankoopkeuring van Second Home Check in?

  • Uitvoerige inspectie op de bouwtechnische staat.
  • Deskundige keuring op 41 veiligheidspunten.
  • Inzicht en advies over de gebreken in de recreatiewoning.
  • Gecertificeerde inspecteurs mét professionele apparatuur.
  • Altijd persoonlijk en deskundig advies.

Na de keuring ontvangt de klant van Recravas een uitgebreid bouwtechnisch rapport met foto’s, onderbouwing en advies (zo’n 30 pagina’s).

Lees meer over Recravas

Lees meer over onze aankoopkeuring recreatiewoning

Jouw accommodatie

Je gegevens

Contactgegevens

Voorkeursdag

Bedankt voor je aanvraag!

Je ontvangt binnen enkele seconden een bevestigingsmail van deze aanvraag in de mailbox. Heb je geen bevestigingsmail ontvangen en is die ook niet in je spambox beland, neem dan alsjeblieft contact op: 0315 – 74 57 05.

Heb je wel een bevestigingsmail ontvangen, dan belt één van ons team binnen 24 uur (op werkdagen) zodat wij de afspraak samen kunnen inplannen.

U moet javascript aan hebben staan om dit formulier te kunnen versturen.

Jouw accommodatie

Je gegevens

Contactgegevens

Voorkeursdag

Bedankt voor je aanvraag!

Je ontvangt binnen enkele seconden een bevestigingsmail van deze aanvraag in de mailbox. Heb je geen bevestigingsmail ontvangen en is die ook niet in je spambox beland, neem dan alsjeblieft contact op: 0315 – 74 57 05.

Heb je wel een bevestigingsmail ontvangen, dan belt één van ons team binnen 24 uur (op werkdagen) zodat wij de afspraak samen kunnen inplannen.

U moet javascript aan hebben staan om dit formulier te kunnen versturen.