• 100% onafhankelijk
  • Gecertificeerd volgens NEN 8025
Totaalscore 9.2 /10 217 beoordelingen

Een tweedehands stacaravan of chalet kopen

Op vakantie in eigen land is dit jaar populairder dan ooit. Een logisch gevolg hiervan is dat de vraag naar tweedehands stacaravans en chalets explosief is gestegen. Hierbij komt ook kijken dat de prijzen van recreatiewoningen omhoog zijn gegaan. Let daarom op wat je koopt!

Vraag naar tweedehands stacaravans en chalets stijgt

Op dit moment is er veel vraag naar gebruikte recreatieobjecten en dat is terug te zien in de prijzen. Veel mensen willen op vakantie in eigen land en investeren daarom in een chalet of stacaravan. Zorg er echter wel voor dat de prijs die je betaalt de juiste prijs is. En is de prijs vervolgens juist, hoe weet je dan of de stacaravan of het chalet bouwtechnisch ook goed is?

Aankoopkeuring voorkomt miskoop op tweedehands vakantiehuisje

De naam ‘tweedehands’ zegt het eigenlijk al. De recreatiewoning is al gebruikt, dat is altijd een teken om extra goed op te letten tijdens de aankoop. Voor aankoop is het altijd verstandig de vakantiewoning eerst te bekijken, maar weet dat je de meest hardnekkige gebreken vaak niet met het blote oog ziet. Schakel voordat je het vakantiehuisje wilt aankopen altijd een onafhankelijk expert in om een gedegen bouwtechnische keuring uit te voeren. Na aankoop ben je namelijk te laat…!

Second Home Check voert aankoopkeuringen uit op tweedehands vakantiehuisjes

Second Home Check heeft voor de aankoop van een vakantiehuisje speciale aankoopkeuringen ontwikkeld. Wij adviseren om altijd een aankoopkeuring uit te voeren. De prijs, leeftijd en locatie van de stacaravan of het chalet maakt niet uit. Lees in ons andere blog waarom je ook een goedkope stacaravan of chalet moet laten keuren.

Stappenplan voor het aankopen van een tweedehands stacaravan of chalet

Wij geven je graag een aantal gouden tips voor de aankoop van je stacaravan of chalet. Vraag het gratis stappenplan aan en we helpen je graag verder! Heb je achteraf nog vragen neem dan gerust contact op met ons via 0315-74 57 05 of via info@secondhomecheck.nl

Jouw accommodatie

Je gegevens

Contactgegevens

Voorkeursdag

Bedankt voor je aanvraag!

Je ontvangt binnen enkele seconden een bevestigingsmail van deze aanvraag in de mailbox. Heb je geen bevestigingsmail ontvangen en is die ook niet in je spambox beland, neem dan alsjeblieft contact op: 0315 – 74 57 05.

Heb je wel een bevestigingsmail ontvangen, dan belt één van ons team binnen 24 uur (op werkdagen) zodat wij de afspraak samen kunnen inplannen.

U moet javascript aan hebben staan om dit formulier te kunnen versturen.

Jouw accommodatie

Je gegevens

Contactgegevens

Voorkeursdag

Bedankt voor je aanvraag!

Je ontvangt binnen enkele seconden een bevestigingsmail van deze aanvraag in de mailbox. Heb je geen bevestigingsmail ontvangen en is die ook niet in je spambox beland, neem dan alsjeblieft contact op: 0315 – 74 57 05.

Heb je wel een bevestigingsmail ontvangen, dan belt één van ons team binnen 24 uur (op werkdagen) zodat wij de afspraak samen kunnen inplannen.

U moet javascript aan hebben staan om dit formulier te kunnen versturen.